החלפת דלת כניסה לבניין מחיר

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

החלפת דלת כניסה לבניין מחירהחלפת דלת כניסה לבניין מחיר

ללא כל ספק, דלת כניסה לבניין משותף היא דלת שתדירות הטיפול בה, התחזוקה שלה ולבסוף גם ההחלפה שלה, היא גבוהה הרבה יותר מזו של דלת כניסה לבית פרטי. הסיבות לכך הן די ברורות: המדובר בדלת שהיקף השימוש בה גבוה עשרות מונים מאשר בדלת כניסה לבית פרטי. כמו כן, הדלת עשויה לרוב מזכוכית ומסגרת אלומיניום ולכן רגישה יותר לוונדליזם ושימוש לא מדוד. בתנאים אלה, דיירי בניין משותף עשויים להידרש להחליף את דלת הכניסה בבניין לפחות אחת לשני עשורים בעוד שדלת כניסה לבית יכולה להחזיק כמה וכמה עשורים ללא כל בעיה. במסגרת החלפת דלת כניסה לבניין מחיר הפרויקט יכול להשתנות מאוד בהתאם לסוג הדלת, מנגנון הנעילה שיש לשלב בה והחיבור שלה למערכת האינטרקום המרכזית. כמו כן, במקרים רבים, החלפת הדלת מלווה בהחלפת הפאנל המורחב של הכניסה לבניין, מה שמשפיע מן הסתם, לעיתים בצורה משמעותית, על המחיר הכולל.

 

מה חשוב לבחון בהחלפה של דלת כניסה לבניין?

כאמור, במסגרת החלפת דלת כניסה לבניין מחיר הוא פרמטר חשוב ומרכזי וזה לגמרי לגיטימי לקחת אותו בחשבון בתהליך קבלת ההחלטה. יחד עם זאת, עוד לפני שאתם בוחנים את סוגיית המחיר, כדאי לבחון גם את ההיבטים הפונקציונליים והעיצוביים של דלת הכניסה, שמהווה מרכיב מפתח באסתטיקה הכוללת של הבניין וכמובן, מרכיב מפתח באבטחת הבניין ובחוויית השימוש בו.

החלפת דלת הכניסה לבניין צריכה לכלול בתוכה התייחסות למערכות משיקות אליה מחוברת הדלת, לרבות מערכת האזעקה, מערכת האינטרקום ולעיתים גם מערכת התאורה. כמו כן, כדאי לשקול סוגי דלתות שאולי לא חשבתם עליהן קודם לכן. כך למשל, היום עוברים בניינים משותפים רבים למודל של דלת הזזה הנפתחת באופן אוטומטי באמצעות עין אלקטרונית (כמובן בהתניה של אישור כניסה לדייר או באמצעות האינטרקום). דלת זו נחשבת לעמידה הרבה יותר, קלה יותר לתפעול וגם אלגנטית יותר.

 

דלת כניסה לבניין – ממי מזמינים?

כפי שאמרנו בתחילת דברנו, דלתות כניסה לבניינים משותפים הן בדרך כלל דלתות אלומיניום עם גוף זכוכית. כמו כן, מאחר ודלתות אלה צריכות לעמוד בסטנדרטים של דלת כניסה לבניין, הן בהתממשקות של הדלת למערכות נלוות והן בעמידות שלה מול היקפי השימוש בה, חשוב להזמין את דלת הכניסה אצל קבלן אלומיניום מוכר ובעל התמחות מיוחדת בדלתות כניסה לבניינים משותפים. אצל קבלן אלומיניום כזה תוכלו להיחשף לכל המודלים של דלתות כניסה וכן תוכלו ליהנות משירות מלא של החלפת דלת כניסה לבניין מחיר עדיף על פני כל אופציה אחרת וכמובן שירות התקנה ואחריות מלאה על הדלת והעבודה.

כמה זה עולה?

עלות החלפת דלת כניסה בבניין משותף יכולה להשתנות מאוד ממקרה למקרה ויכולה לנוע בטווח שבין אלפי שקלים ועד יותר מעשרת אלפים שקלים. הסיבה לכך היא בדרך כלל הצורך בהתאמה אישית של הדלת למערכת הכניסה המותקנת בלובי ולעיתים גם הצורך בהחלפת המערכת ההיקפית כולה. על כך אפשר להוסיף את הצורך בהתקנת זגוגיות מחוסמות וחזקות, לעיתים עם אפקט של זכוכית כהה להפחתת עוצמת השמש החודרת פנימה אל תוך הלובי. לבסוף, יש להוסיף את כל החיבורים הנדרשים של הדלת עם המערכות ההיקפיות (אזעקה, אינטרקום, תאורה וכן הלאה) – מה שבסופו של דבר יוצר עלות מצטברת משמעותית. יחד עם זאת, מאחר ועלות זו מתחלקת בין כלל הדיירים, העלות לכל דייר היא בדרך כלל שולית. כמו כן, בהזמנת שירות החלפת דלת כניסה לבניין מחיר ההחלפה יכול להשתנות מאוד מספק לספק ולכן, אל תחששו לקבל מספר הצעות מחיר ולבצע השוואת מחירים יסודית. 

דלת כניסה לבניין מחירדלת הבניין שלנו, היא אחת מנקודות המפתח של הבניין כולו. היא זו המקבילה את פניהם של הבאים בשערי הבניין והיא למעשה הראשונה שהם פוגשים. מעין כרטיס הביקור של הבניין. למעשה, דלת הבניין היא לא רק נושא עיצובי, שיש לשים לב רק על היופי שלו ואשר מביאה לידי ביטוי סגנונות עיצוביים ואלמנטים אחרים בתחום. היא גם מכילה פרקטיות ופונקציונאליות רבה הנדרשים מדלת הכניסה.

בראש ובראשונה, דלת הכניסה אמורה למנוע מכל מי שרוצה להיכנס בלי רשותנו לעשות כרצונו. לפיכך עליה להיות גם חזקה ויציבה וגם אמינה, כדי לווסת תמיד את התנועה. לא נרצה שהיא תתקלקל והכניסה לבית תהיה פרוצה לחלוטין. דבר זה יכול לפגוע בביטחון האישי של כל הדיירים בבניין. בנוסף, דלת הכניסה מהווה מעין מחסום וכמבודדת את הבית מפני מזג האוויר שבחוץ. זה יכול להיות הגנה מפני הגשמים, הרוחות וכמובן מפני החום או הקור השוררים בחוץ. הדלת גם מאפשרת לפתח, לעצב וליפות את לובי הבניין ולשמור את ניקיונו, בלא שפגעים מן החוץ, יפריעו לכך.

על אלומיניום בדלתות הכניסה

בעולם דלתות הכניסה חל גם כן המהפך שהיה נחלת החלונות. חסל סדר הברזל והעץ, הנשחקים, מתבלים ודורשים תחזוקה רבה וברוך הבא האלומיניום – החומר החזק, היציב, החסכוני וקל המשקל, המאפשר עיצובים יוצאי דופן באמצעותו. יש כמה סיבות מדוע אלומיניום חשוב אף יותר בדלת הכניסה מאשר בחלון. הסיבה הראשונה נעוצה בעובדה כי דלת הכניסה חייבת להיות קלה יותר. השימושיות שלה היא על ידי דחיפה או משיכה ודבר זה צריך להיעשות בצורה קלה, גם אם מי שעושה את הפעולה הוא קשיש או קטן.

הסיבה השנייה היא רציפות השימוש והמעמסה על הדלת. את החלון נפתח או נסגור, במקרה הרב ביותר, רק מספר פעמים ביום. דלת בניין, ודאי ברבי הקומות האופייניים כיום, נפתחת ונסגרת אלפי פעמים ביום, לפחות. יתרה מכך, את הדלת הפרטית שלכם, אתם נזהרים לא לטרוק בחוזקה ובכלל היא עשויה לרוב גם מפלדה. לצערנו, רכוש ציבורי ניזוק הרבה יותר. פחות רגישים אליו. ילדים דוחפים עם האופניים את הדלת, שחלקים ממנה עשויים בכלל זכוכית וכד'. מרכיבי הדלת חייבים להיות חזקים במיוחד, גמישים במיוחד ובעלי חסינות גבוהה מלחצים ועומסים. זו גם הסיבה שאלומיניום פופולארי למרות שבמקרה זה דלת כניסה לבניין מחיר גבוה יותר מדלתות פשוטות. בטווח הרחוק, זה ישתלם הרבה יותר.

ראו גם: דלת אלומיניום עם חלון נפתח.

זכוכיות או לא להיות

בכל הנוגע אל דלת כניסה לבניין מחיר המושפע גם מהזכוכית הממוסגרת בתוך האלומיניום. מעטים הבניינים שהדלת שלהם אינה שקופה. כמובן שנדרש לזכוכית חזקה ככל האפשר וכן שהיא תהלום את האלומיניום הן ברמה ההנדסית ושילוב החומרים שבהם, הן ברמה הפרקטית, עם זכוכית כהה יותר והן ברמה העיצובית, תוך הקניית מראה מכובד ויוקרתי לאזור כולו.

השפעות נוספות על דלת כניסה לבניין מחיר

כמו בעולם החלונות, על המחיר של הדלת השפעה רבה מצד הגודל שלה. המחיר של האלומיניום והזכוכית מתומחר על פי מטר מרובע וככל שהיא תהיה גדולה יותר, מחירה יעלה. כמובן, שדלת סטנדרטית על פי שטנץ קבוע – תעלה במחיר נוח יותר מאשר גודל ייחודי שתבקשו או פיתוחים מיוחדים שייקרו גם הם. 

גם למנעולים ולנעילות מתוחכמות יותר, מערכות אינטרקום וחשמל, אבטחה, צילום ולצבע האלומיניום שבחרתם, השפעה על המחיר, שכן אינכם מזמינים לרוב רק דלת וזהו. גם במקרה זה, כדאי שתבדקו שהצעת המחיר של קבלן האלומיניום כוללת את כל המרכיבים ובמידה ואינה כוללת, חשבו  בעצמכם כמה העלות הסופית המלאה ותשוו על פי מפתח זה.

'המרכז לחלונות אלומיניום' מתמחה בעבודות אלומיניום מורכבות, בדגש על דלתות כניסה לבניין. נשמח להציע לכם את מירב הפתרונות המתקדמים במחירים מיוחדים.

מחירון תריסים התקנה ותיקון עבור תריסי הזזה

התקנה/תיקוןמחיר טווח תחתוןמחיר טווח עליוןהערות
מחיר של תיקון תריסי גלילה בשל תקלה בקפיץ, החלפה של הקפיץ. 260 ש“ח480 ש“ח
מחיר החלפה של רצועות בתריסים חשמליים 340 ש“ח490 ש“ח
מחיר החלפת שלבים בתריסים רגילים, תריסי הזזה 320 ש“ח440 ש“חמחיר להחלפת תריס אחד, כל תריס נוסף תוספת של 20-30 ש“ח.
מחיר החלפת שלבים לתריסים מסוג רפפות 340 ש“ח460 ש“חמחיר להחלפת שלב אחד, כל תריס נוסף, תוספת של 50-60 ש“ח.
מחיר החלפת תופסנים 320 ש“ח420 ש“חהמחיר הוא לזוג כולל העבודה עצמה.
מחיר החלפת ידיות למנוף 280 ש“ח430 ש“ח
מחיר החלפת גלגלים בשילוב בדיקה של המסילה320 ש“ח470 ש“ח
מחיר החלפת מסילה 400 ש“ח550 ש“חהמחיר עבור זוג מסילות

מחירון תריסים התקנה ותיקון עבור תריסי גלילה ידניים

התקנה/תיקוןמחירון טווח תחתוןמחירון טווח עליוןהערות
מחיר החלפה של הרצועה בתריס.380 ש“ח580 ש“חהעדיפו רצועת ניילון עם רמת עמידות טובה. המחיר של ההחלפה, אמור לכלול את השירות וגם את הרצועה עצמה.
מחיר תיקון של תריסי גלילה ידניים שנתקעו.380 ש“ח580 ש“חהמחיר משתנה והוא תלוי בסיבה להיווצרות התקלה.
מחיר תיקון מנגנון תריס גלילה. 380 ש“ח550 ש“חהמחיר הסופי ייקבע לפי המנגנון שייבחר, כלומר בהתאם לסוג שלו.
מחיר התקנה של מנגנון כוח לתריס גלילה440 ש“ח800 ש“חמתאים רק עבור תריסים מסיביים, לא להחלפה לתריסים חשמליים.
מחיר הוספת מעצור120 ש“ח170 ש“חהמחיר לא כולל את עלות הביקור של הטכנאי.
מחיר החלפה שך קפיץ בתריס גלילה380 ש“ח520 ש“חהמחיר הסופי ייקבע לפי סוג הקפיץ אותו יש להחליף.
מחיר החלפת שלב בתריס גלילה. 380 ש“ח650 ש“חהשירות כולל בדיקה של השלבים כדי לזהות מה תקול ומה דורש החלפה.
מחיר שדרוג תריס גלילה לתריס חשמלי 650 ש“ח1,800 ש“חהמחיר הוא למ“ר.

מחירון תריסים התקנה ותיקון עבור תריסים חשמליים

התקנה/תיקוןמחירון טווח תחתוןמחירון טווח עליוןהערות
מחיר החלפת שלב בתריסים חשמליים380 ש“ח620 ש“חהמחיר הוא עבור שלב אחד בתריס, כל החלפה נוספת של שלב בעלות 80-220 ש“ח
מחיר תיקון תריסים חשמליים תקועים 430 ש“ח880 ש“חהמחיר משתנה ותלוי ברובי במיקום שבו התריס נתקע
מחיר החלפה של מתג הפעלה בתריס חשמלי 380 ש“ח550 ש“ח
מחיר תיקון תקלה הנוצרת כתוצאה מנתק בין השלבים 380 ש“ח580 ש“חהתיקון אמור לכלול גם כיוון של המנוע
מחיר תיקון רצועות בתריס חשמלי 440 ש“ח560 ש“חתפקיד הרצועות הוא לדאוג שהתריס לא יפול
מחיר תיקון/כיוון מנוע תקול בתריס חשמלי 440 ש“ח560 ש“ח
מחיר התקנת שעון שבת בתריס חשמלי440 ש“ח800 ש“ח
מחיר התקנת מנוע עם מנואלה בתריס חשמלי700 ש“ח1,800 ש“ח
מחיר מנוע תריס חשמלי המכיל שלבים מוקצפים700 ש“ח1,900 ש“חמחיר הסופי יקבע לפי משקל התריס שמנוע צריך להרים
מחיר מנוע עם שלבים עשויים אלומיניום מסוג משוך לתריס חחשמלי800 ש“ח2,200 ש“חהמחיר של המנוע אמור לכלול בתוכו גם את מחיר העבודה

התקנה או תיקון של תריסים לפי הסוג שלהם מחירון

עלות התקנהטווח תחתוןטווח עליוןמחירון
מחיר התקנה של תריסי הזזה380 ש“ח900 ש“חלכל תריס יש מחיר מעט שונה לפי גודל המפתח וגם על פי סוג השלבים שבוחרים
מחיר התקנה תריסי ציר380 ש“ח1,200 ש“חהמחיר הוא למטר רבוע. ניתן לבחור בין שלבים עשויים פלסטיק או שלבים עשויים אלומיניום
מחיר התקנה תריסי גלילה מסוג ידני600 ש“ח1,500 ש“חהמחיר שנקבע הוא למ“ר בשילוב רצועה קפיץ ומערכת מנגנונית
מחיר התקנה תריסים מסוג חשמלי700 ש“ח2,200 ש“חהמחיר שנקבע הוא למ“ר והוא כולל את הארגז ואת המנוע. המחיר הסופי נקבע לפי סוג השלבים שבוחרים
מחיר התקנה תריסים בממ“ד700 ש“ח1,400 ש“חהמחיר של התריסים הוא למטר רבוע וההתקנה חייבת להתבצע על פי התקנים העדכניים שמוציאים בהנחיות מטעם פיקוד העורך
מחירים התקנת תריסים מסוג אור 700 ש“ח2,200 ש“חהמחיר הוא למ“ר

עלויות ומחירים לשלבים עבור תריסי גלילה

מחיר מוצרטווח תחתוןטווח עליוןהערות
מחיר שלבים אלומיניום מסוג מוקצף400 למ“ר800 ש“חמדובר בשלבים דקים באופן יחסי שמטרתם לבודד בצורה טובה יותר
מחיר שלבים אלומיניום מסוג משוך700 ש“ח1,100 ש“חהשלבים עשויים מסגסוגת של אלומיניום עבה במיוחד ונחשבים לעמידים וחזקים מאוד
מחיר שלבים מסוג אור 800 ש“ח1,300 ש“חשלבים המאפשרים שליטה מלאה באור ובאוויר שנכנסים אל תוך החלל

עלויות ומחירים עבור החלפת תריסים

עלות החלפה לפי סוג התריסיםטווח תחתוןטווח עליוןהערות
מחיר החלפת תריס עם שלבים מסוג פלסטיק 380 ש“ח900 ש“חהמחיר מושפע מהסוג פלסטיק.
מחיר החלפת תריס צירים עם שלבים של אלומיניום480 ש“ח1,400 ש“ח
מחיר החלפת תריסי הזזה עם שלבים עשויים פלסטיק430 ש“ח1,400 ש“חלא מתאים לצד עם שמש מרובה
מחיר החלפת תריסי הזזה עם שלבים עשויים אלומיניום480 ש“ח1,400 ש“ח
מחירת החלפת תריסי גלילה עם פלסטיק - ידני380 ש“ח1,400 ש“חהמחיר קשור לגודל של התריס ולסוג התריסים החדשים
מחיר החלפת תריסי אלומיניום - ידני430 ש“ח1,100 ש“חהמחיר הוא למ“ר
מחיר החלפת תריסים חשמליים מסוג גלילה עם שלבים מפלסטיק430 ש“ח1,300 ש“חהמחיר הוא למ“ר
מחיר החלפת תריסים חשמליים עם שלבים מאלומיניום500 ש“ח1,500 ש“חהמחיר נקבע לפי המנוע

תריסים התקנה ותיקון מחירון ועלויות

סוג התריססוג השלביםסוג התיקון טווח מחירים
עלות תריסי גלילה ידנייםשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהתקנה תריסים מחדש 350-1,000 ש“ח
עלות תריסי גלילה ידנייםשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהחלפה של תריסים ישנים350-900 ש“ח
עלות תריסי גלילה ידנייםשלבים עשויים אלומיניוםהתקנה תריסים מחדש 280-1,110 ש“ח
עלות תריסי גלילה ידנייםשלבים עשויים אלומיניוםהחלפה של תריסים ישנים280-1,300 ש“ח
עלות תריסי גלילה חשמלייםשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהתקנה תריסים מחדש 350-1,000 ש“ח
עלות תריסי גלילה חשמלייםשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהחלפה של תריסים ישנים280-1,000 ש“ח
עלות תריסי גלילה חשמלייםשלבים עשויים אלומיניוםהתקנה תריסים מחדש 280-1,300 ש“ח
עלות תריסי גלילה חשמלייםשלבים עשויים אלומיניוםהחלפה של תריסים ישנים280-1,400 ש“ח
עלות תריסים ונציאניםשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהתקנה תריסים מחדש 300-1000 ש“ח
עלות תריסים ונציאניםשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהחלפה של תריסים ישנים300-1,100 ש“ח
עלות תריסים ונציאניםשלבים עשויים אלומיניוםהתקנה תריסים מחדש 500-800 ש“ח
עלות תריסים ונציאניםשלבים עשויים אלומיניוםהחלפה של תריסים ישנים600-700 ש“ח
עלות תריסי הזזהשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהתקנה תריסים מחדש 220-700 ש“ח
עלות תריסי הזזהשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהחלפה של תריסים ישנים300-700 ש“ח
עלות תריסי הזזהשלבים עשויים אלומיניוםהתקנה תריסים מחדש 380-900 ש“ח
עלות תריסי הזזהשלבים עשויים אלומיניוםהחלפה של תריסים ישנים380-900 ש“ח
עלות תריסי צירשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהתקנה תריסים מחדש 380-880 ש“ח
עלות תריסי צירשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהחלפה של תריסים ישנים380-880 ש“ח
עלות תריסי צירשלבים עשויים אלומיניוםהתקנה תריסים מחדש 380-1,250 ש“ח
עלות תריסי צירשלבים עשויים אלומיניוםהחלפה של תריסים ישנים380-1,400 ש“ח

להלן מחירון ועלויות של תיקון תריסים

סוג תיקון לפי תקלהסוג התריס אותו יש לתקןטווח מחירים לתיקון
תקלה בארגז התריס גלילה180-320 ש“ח
תקלה בארגז התריס הזזה320-370 ש“ח
תקלה בארגז התריס צירים280-400 ש“ח
תקלה במנוע החשמלי של התריסגלילה280-1,100 ש“ח
תקלה במנוע החשמלי של התריסהזזה280-950 ש“ח
תקלה במנוע החשמלי של התריסצירים340-890 ש“ח
תקלה בשלבים של התריסים או בשלב אחרגלילה240-460 ש“ח
תקלה בשלבים של התריסים או בשלב אחרהזזה140-320 ש“ח
תקלה בשלבים של התריסים או בשלב אחרצירים140-320 ש“ח
תקלה ברצועות התריסיםגלילה160-370 שח
תקלה ברצועות התריסיםהזזה180-270 ש“ח
תקלה ברצועות התריסיםצירים180-780 ש“ח

להלן מחירון ועלויות של התקנת חלונות אלומיניום

סוג החלון וגודל סגנון פתיחהטווח מחירים
חלונות אלומיניום כנף בודדת גודל 80X80ציר500-1,200 ש“ח
חלונות אלומיניום כנף בודדת גודל 80X80הזזה על מסילות400-1,500 ש“ח
חלונות אלומיניום כנף בודדת גודל 80X80הזזה בכיס לתוך הקיר400-2,200 ש“ח
חלונות אלומיניום כנף בודדת גודל 100X100ציר740-1,600 ש“ח
חלונות אלומיניום כנף בודדת גודל 100X100הזזה על מסילות400-2,200 ש“ח
חלונות אלומיניום כנף בודדת גודל 100X100הזזה בכיס לתוך הקיר400-1,600 ש“ח
חלונות אלומיניום כפולים עם שתי כנפיים גודל 100X100ציר700-2,500 ש“ח
חלונות אלומיניום כפולים עם שתי כנפיים גודל 100X100הזזה על מסילות600-2,500 ש“ח
חלונות אלומיניום כפולים עם שתי כנפיים גודל 100X100הזזה בכיס לתוך הקיר700-2,500 ש“ח
חלון אלומיניום מסוג קיפ 60X100ציר500-900 ש“ח
חלון אלומיניום מסוג קיפ 60X100הזזה על מסילות400-900 ש“ח
חלון אלומיניום מסוג קיפ 60X100הזזה בכיס לתוך הקיר600-900 ש“ח
חלון אלומיניום מסוג דריי קיפ 100X100ציר900-1,900 ש“ח
חלון אלומיניום מסוג דריי קיפ 100X100הזזה על מסילות1,100-1,700 ש“ח
חלון אלומיניום מסוג דריי קיפ 100X100הזזה בכיס לתוך הקיר1,000-1,200 ש“ל

מחירון ועלויות התקנה של חלונות

סוג החלוןפרופילטווח מחירים
הזזהבלגי עשוי אלומיניום180-1,700 ש“ח
הזזהבלגי עשוי ברזל400-1,200 ש“ח
הזזהאלומיניום קלאסי500-1,800 ש“ח
הזזהאלומיניום בשילוב עץ700-900 ש“ח
הזזהפרופיל עשוי עץ מלא700-4,500 ש“ח
קיפבלגי עשוי אלומיניום70-1,200 ש“ח
קיפבלגי עשוי ברזל400-1,200 ש“ח
קיפאלומיניום קלאסי300-1,300 ש“ח
קיפאלומיניום בשילוב עץ500-3,500 ש“ח
קיפפרופיל עשוי עץ מלא300-2,700 ש“ח
דריי קיפבלגי עשוי אלומיניום
דריי קיפבלגי עשוי ברזל180-2,300 ש“ח
דריי קיפאלומיניום קלאסי1,000-1,200 ש“ח
דריי קיפאלומיניום בשילוב עץ600-2,000 ש“ח
דריי קיפפרופיל עשוי עץ מלא600-3,200 ש“ח
כיסבלגי עשוי אלומיניום450-3,200 ש“ח
כיסבלגי עשוי ברזל1,400-1,600 ש“ח
כיסאלומיניום קלאסי700-2,500 ש“ח
כיסאלומיניום בשילוב עץ1,200-1,600 ש“ח
כיספרופיל עשוי עץ מלא1,300-1,600 ש“ח
צירבלגי עשוי אלומיניום700-1,700 ש“ח
צירבלגי עשוי ברזל1,000-1,200 ש“ח
ציראלומיניום קלאסי500-1,600 ש“ח
ציראלומיניום בשילוב עץ500-800 ש“ח
צירפרופיל עשוי עץ מלא600-700 ש“ח

להלן עלויות ומחירון של תיקון חלונות לפי סוג התיקון5.xlsx

סוגי תיקוניםטווח מחירים
אטם זיגוג אטם מרכזי תקול180-400 ש“ח
סרגל זיגוג תקול180-400 ש“ח
הלבשת חלון140-360 ש“ח
חלונות הזזה גלגלים תקולים140-460 ש“ח
צירים חלונות תקולים220-370 ש“ח
תיקון נזילות בעקבות בעיות איטום180-370 ש“ח
החלפה של מסילות280-600 ש“ח

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה?

אזור צפון

אזור השרון

אזור מרכז

אזור דרום

אזור ירושלים מודיעין

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!