חלון קיפ מחיר שתשמחו לשלם

תוכן עניינים

חלון קיפ מחיר שתשמחו לשלם

חלון קיפ מחיר

חלונות, למעשה, כל חלון וחלון, הם הרבה מעבר למסגרת עם זכוכית שתפקידה לסגור פתח המקובע בקיר. בחלונות כיום שמים דגש רב יותר על הפרקטיות, העיצוב, הסוג, המיקום והסגנון. חלון כיום הוא אלמנט, שהתכנון שלו עצמו כמו גם היותו כחלק מן הבית, הוא חלק שיש לתת עליו את הדעת בשלבים הראשונים של התכנון והבניה.

אחת מן הסוגיות החשובות ביותר בעת בחירה ראשונית של חלון, מלבד סוג הפרופיל והמיקום, הוא סוג ואופן הפתיחה שלו. ישנם סוגי חלונות רבים ולכל אחד מהם היתרונות והחסרונות שלו. לכן, חשוב לברר ולבדוק היטב מהם הצרכים וההתאמות הדרושים במדויק עבורכם וכיצד הוא ישתלב נוכח החלל האדריכלי שלכם ועל פי זה לבחור את החלון הנכון. אחד מן החלונות הטובים והמשובחים ביותר הוא חלון קיפ. בשנים האחרונות, התפתח חלון קיפ לחלון דריי-קיפ, המאפשר להנות מכל העולמות ויכול להפוך לפתרון האידיאלי גם עבורכם.

חלון קיפ מחיר ויתרונות

עוד טרם ניגע בחלון קיפ מחיר, נתמקד רגע ביתרונות העצומים של החלון. התקנת חלון קיפ מומלצת בעיקר מכמה סיבות עיקריות השמות דגש הן על נוחות, פרקטיות, תפעול ובטיחות. מעצם העובדה כי הוא משלב יתרונות מכל העולמות,  הרי שבכל הנוגע לסיכומם של דברים, חלון קיפ מחיר חסכוני מאוד שאינו משקף בהכרח את כל הבונוסים. העובדה כי פתיחת החלון נעשית בזווית מתונה כלפי החדר- החלק העליון נפתח לחלוטין, בעוד החלק התחתון נותר מחובר למסגרת, אינה מצמצמת את חלל החדר באופן שמפריע לאנשים הנעים בו והעובדה כי הוא קל מאוד לתפעול ולניקיון, ובעיקר מציג את רמת האיטום ושמירת האקוסטיקה הטובה ביותר, הופכת את המחיר הנוח שלו גם למשתלם.

אינטימיות ותחושת ביטחון

היתרון המרכזי של חלון קיפ הוא הפרטיות הגבוהה שהוא מאפשר. בעוד בחלון רגיל אתם חשופים  לגמרי לכל מי שעומד מבחוץ בעוד הוא אינו צריך להתאמץ כלל כדי לדעת מה קורה בתוך הבית שלכם, הרי שחלון קיפ נפתח בזווית שאינה מלאה, כך שאוויר זורם פנימה אבל תוכן הבית לא חשוף לאנשים מבחוץ. יתרון זה הוא שהפך את סוג החלון הזה לפופולארי במיוחד לחדרי שירותים ומקלחת הדורשים רמה גבוהה של אינטימיות. הוא גם זה שהפך אותו לפופולארי במיוחד במרכזים ובמקומות עסקיים, שאינם חפצים שהנתונים, המספרים או כל מה שהם מתכננים – יהיה חשוף לעיני כל.

הזווית הייחודית בה החלון נפתח מאפשרת מלבד הפרטיות גם תחושת בטחון בפועל. תחושת הביטחון מתגברת מעצם העובדה, שבמידה והחלון פתוח, הוא אינו מאפשר לאדם מן החוץ לחדור פנימה, בניגוד לקלות המפתיעה לפעולה כזו במקרה של חלון רגיל. זהו חלון אידיאלי לחוששים מפריצות או לנמצאים בקומת קרקע. הבחינה הבטיחותית של החלון באה לידי ביטוי מכך שהחלון אינו מאפשר נפילה מפנים החדר לחוץ זוהי נקודת תורפה בחלונות רגילים, בייחוד שיש ילדים קטנים. חלון הקיפ מונע זאת כמעט לגמרי ונותן בטחון לכל יושבי הבית.

חלון דריי קיפ

חלונות דריי קיפ, הינם חלונות המשלבים בין מנגנון הפתיחה קיפ לבין פתיחת חלון על ציר צידי. למעשה, ניתן לבחור בכל רגע כיצד ובאיזה כיוון אנחנו מעוניינים לפתוח את החלון, כאשר האטימה המצויינת של החלון, מתבצעת מ-4 נקודות שונות ומקנה ערך מוסף גם בתחום זה. 

חלון קיפ מחיר

חלון קיפ מחיר נמוך מעט ממחירו של חלון דריי קיפ. באופן כללי, המחיר של חלון אלומיניום מושפע ממספר גורמים: סוג הפתיחה, פרופיל האלומיניום של החלון, הזכוכית, הצבע, גודל וכמות החלונות ואביזרים הנוספים לחלון, כמו תריסים ורשתות. חלון קיפ בגודל מטר ינוע החל מ-700 ₪ וחלון דרי קיפ, החל מ-1000 ₪. 

'המרכז לחלונות אלומיניום' הינה חברה מובילה לייצור והתקנת חלונות קיפ מאלומיניום איכותי, כמו גם חלונות בתצורות אחרות עם הפרופילים המובילים בעולם, במחירים נוחים ומפתיעים.

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat