כמה עולה להחליף דלת כניסה לבניין?

תוכן עניינים

כמה עולה להחליף דלת כניסה לבנייןדיירים רבים שמחליטים לבצע שיפוץ בבניין שלהם, מבינים כי הדלת היא בעלת חשיבות מאוד גבוהה. מדלתות קטנות ורגילות שהיו נפוצות בבניית בניינים של לפני 30 או שנה, היום בבניינים שעוברים שיפוץ מחליטים להתקין דלת עם מגנון התקנה חשמלי ממש כמו במרפאות, בתי חולים, קניונים וחנויות יוקרה. הדלת נפתחת ברגע שמתקרבים אליה. דלתות כניסה כאלה מביאות מגוון עצום של יתרונות הן בהיבט העיצובי והן בהיבט הפרקטי. בממוצע, החלפת דלת כניסה לבניין עולה 4,050 ₪, כשרוב בעלי הבתים מוציאים בין 1,300 ל-5,100 ₪. כך שהתשובה לשאלה כמה עולה להחליף דלת כניסה לבניין היא טווח מחירים שבין 500 ל-5,000 ₪. 

דלתות כניסה לבניינים יכולות גם להגיע לטווח מחירים ש 20,000 ₪ ומעלה, תלוי במידה רבה בחומר. החלפת מסגרת לדלת עולה בממוצע 1900 ₪. המחירים משתנים בהתאם לגודל הפתח בתוספת שינויים מבניים בקירות.

שיקולים אחרים שנוגעים לשאלה כמה עולה להחליף דלת כניסה לבניין ואם אפשרות זו מתאימה לכם, כוללים מיקום, סוג ומסגרת מועדפים. מרבית הפרויקטים דורשים העסקת מומחה לצורך התקנה נכונה.

כמה עולה להחליף דלת כניסה לבניין לפי סוגי החומרים

חומרים להתקנת דלתות כניסה לבניינים הם בדרך כלל שיקול העלות המשמעותי. סוגי דלתות נעים בין סגנונות ליבה בסיסיים חלולים במחירים של 160 עד 360 ₪ כל אחד, ועד עץ אלון מלא וזכוכית משופעת במחירים של 4,000 עד 5,600 ₪ ומעלה.

סוגים מתקדמים במיוחד, בדרך כלל ברזל כפול ומחושל, נעים בין 14,000 ל-24,000 ₪. ואם אתם תוהים כמה עולה להחליף דלת כניסה לבניין בתוספת תאורה, המחירים עשויים לנוע בין 2,400 עד 8,000 ₪.

דלתות כניסה לבניין יכולות להיות עשויות מעץ, פורניר עץ, פלדה, אלומיניום או פיברגלס

אלו הן רק חלק מהאפשרויות, וסוגים אחרים של דלתות זמינים בחומרים חסינים עם מחיר התקנה גבוה יותר. יחידות פלדה הן האופציות המשתלמות ביותר, וקיים מגוון אפשרויות לכל סוג חומר. למרות שסגנון ויישום ממלאים תפקיד משמעותי, סוג החומר הוא אחד הגורמים הגדולים ביותר שמשפיעים על התקציב.

כל חומר מגיע במגוון סגנונות, כמו למשל:

עם פאנלים. יכולים להיות לוחות עשויים פיברגלס או עץ.

מקושת. עם עיצוב בצורת קשת.

זכוכית. יש חלונות זכוכית או שקעים.

כיס. מחליק לקיר.

הזזה. דלת מחליקה כמו ארון הזזה.

דקורטיבי. במקרים רבים עם עבודות גלילה מעץ או מתכת.

כמה עולה להחליף דלת כניסה לבניין מפלדה

אם אתם תוהים כמה עולה להחליף דלת כניסה לבניין, שעשויה מפלדה, אתם יכולים לצפות לשלם בין 2,000 ל-4,900 ₪ על מנת להחליף דלת כניסה מפלדה. העלות של סוגי פלדה סטנדרטיים נעה בין 600 ל-1,200 ₪. 

הוספת זכוכית מעלה את המחיר בין 1,200 ל-4,800 ₪. כפול או עם תאורה צדדית יכול לנוע בין 2,000 ל-10,000 ₪ עם טווח ממוצע של 4,000 ל-16,000 ₪. פלדה היא חומר זול ועמיד לאורך זמן. חומר זה יכול להתמודד עם פגעי מזג האוויר כמעט כמו אפשרויות פיברגלס ועץ יקרות יותר. 

דלת פלדה דורשת קצת תחזוקה, כי היא מועדת במיוחד לחלודה אם לא מטפלים במהירות בשריטות. יש להתייעץ עם איש מקצוע מומחה להתקנת דלתות לפני החלפה או התקנה.

לסיכום, לפני שאתם בוחרים דלת בחדשה לבניין שלכם, התייעצו עם הקבלן, נסו להבין איזו דלת תואמת את התקציב שלכם והצרכים העיצוביים של הדיירים, חשבו מה יתאים גם בהיבט העיצובי ורק אז קבלו החלטה. בחרו דלת עם אחריות, עשויה מחומרים איכותיים שתשרת את כל הדיירים בבניין נאמנה שנים רבות. 

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat